grappling.sk

Slovenská asociácia grapplingu

Najbližšie podujatia

V systéme nie je zadaná žiadna akcia.

Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Anketa

Uvítali by ste možnosť nechať sa informovať o aktivitách prostredníctvom newstelleru zasielaného na Vašu emailovú adresu?

Áno (94 hl.)
 
Nie (62 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 156

Tabuľky po III. kole sezóna 2018/2019

               
    Juniori/ky - 60 kg          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Klára Krchňavá LCC Trenčín  6 10 10   26
Adam Lehmden Gladiators PE 10       10
Samuel Škoda  FD Malacky      10   10
Peter Koky PIT Gym Levoča 8       8
Alexandra  Ďuračková  Ribeiro Nové Zámky      8   8
Filip Tichanský Panda Nitra     8   8
Martin Koiš LCC Trenčín  7       7
Adam  Kompas ZK Partizánske     7   7
Lenka  Kolenová  FightGym Bánovce    6     6
Bianka Kabatiarová LCC Trenčín  4       4
               
    Juniori -70 kg          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Vladimír Danko FG Žiar nad Hronom 10 10 4   24
Samuel Lehotský LCC Trenčín 8 8     16
Pavel Jurík BJJ Slovakia Bratislava 4 7     11
Štefan Vadovič SFG Trnava      10   10
Alex Baťálik Pitbull Nitra     8   8
Matuš  Medvíd FD Malacky 7       7
Mário  Brezovský WPG Žilina     7   7
Nicolas Pavlovič Copacabana Košice 6       6
Dávid  Helt  WPG Žilina   6     6
Lukáš Ligač Panda Nitra     6   6
Benjamín  Struhár WPG Žilina 4       4
Mark Biháry MMA Modra    4     4
Alex Hampachel BTE Tisovec     4   4
Michal Vereš Jungle BJJ Nitra     4   4
Kristián Barták FightGym Bánovce     4   4
               
               
               
               
               
               
    Juniori -80 kg          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Alessio  Daniš Gladiators Team PE 10 10     20
Lukáš Sojka BTE Tisovec 8   8   16
Daniel  Igaz  FightGym Bánovce     10   10
Tadeáš  Pikulák  FightGym Bánovce   8     8
Alojz  Částa Panda Nitra 7       7
Matúš  Medviď FD Malacky     7   7
Dávid Helt WPG Žilina     6   6
Jozef  Školka  ZK Partizánske      4   4
Nikolas Urbík FG Žiar nad Hronom      4   4
               
    Juniori +80 kg          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Patrik  Benedig LCC Trenčín     10   10
Khaled Aboudi Kuzuri Gym Nitra     8   8
Juraj  Petríček  Laugaricio BJJ Trenčín     7   7
               
    Ženy 60 kg (zlúčené)          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Anita  Vanková Gladiators Team PE 7 7 7   21
Natália Janiuková FD Malacky 8   10   18
Katarína  Olišová Laugarício BJJ Trenčín 10       10
Erika Huráková  Fight Gym Orava   8     8
Zuzana  Klačanská Dragon Trnava      8   8
Mária  Sadloňová LCC Trenčín      6   6
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Muži - 66 kg Začiatočníci          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Filip Kovatsch Copacabana Košice 7 10 10   27
Nikolas Žilinec BJJ Slovakia Bratislava 8 6 8   22
Ondrej  Behúl  SFG Trnava    8 7   15
Tomáš Horvát MMA Dragon Trnava 10   4   14
Roman  Slíž Panda Nitra 4   4   8
Martin  Nemec  FENRIR Vráble   7     7
Kamil Staník Laugaricio BJJ Trenčín 6       6
Peter  Lohyňa  Panda Nitra     6   6
Michal  Rajník STC Púchov 4       4
Tomáš Procházka SFG Trnava      4   4
Jakub Szabó Ribeiro Nové Zámky     4   4
               
    Muži - 66 kg Pokročilí          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Goran Veskov LCC Trenčín 8 8     16
Miroslav Holub PIT Gym Levoča 10       10
Richard  Konc SFG Trnava   10     10
               
    Muži -66 kg Expert          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Jakub  Benko Laugaricio BJJ Trenčín 10 7     17
Ivan  Molnár  Jungle BJJ Nitra      10   10
Martin Jaroš Octagon Tešín 8       8
Tibor  Halász FFA Košice      8   8
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Muži -77 kg Začiatočníci          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Marek  Hromádka  FG Žiar nad Hronom 10 10     20
Roman  Paulus  SFG Trnava      10   10
Tomáš  Priadka  BJJ Pittbull Nitra 8       8
Dávid Domin ZK Partizánske   8     8
Filip Keher Jungle BJJ Nitra      8   8
Patrik  Novák Panda Nitra 7       7
Tibor Lukačovič LCC Trenčín   7     7
Marek  Hudek SFG Trnava      7   7
Roman Mrenka WPG Žilina 6       6
Dušan Kvasničák Fight gym Orava   6     6
Filip Horvát Gladiators Team PE     6   6
Leonard Spišský PIT gym Levoča 4       4
Roman  Paulík Fight Club Brno 4       4
Erik  Polák Trenčín 4       4
Juraj  Vetrák  BTE Tisovec 4       4
Martin  Koller  MMA Modra    4     4
Samuel  Jakab  FightGym Bánovce    4     4
Michal Mikula Panda Nitra     4   4
Patrik  Skýpala Dragon Trnava     4   4
Adam Vrábel FightGym Bánovce      4   4
Dávid Matúš ZK Partizánske     4   4
               
    Muži -77 kg Pokročilí           
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Peter  Stročinský FG Žiar nad Hronom 10 10 8   28
Emil Blažko  LCC Trenčín  8       8
Mikaylo  Lakusta LCC Trenčín   8     8
Martin  Mihalik  Fire Gym B. bystrica  7       7
Nikolas  Král  Ribeiro Nové Zámky     7   7
Jozef Hysek LCC Trenčín     6   6
Marek Bartl Fabio Santos BA     4   4
Marek Hoos LCC Trenčín     4   4
               
               
    Muži - 77 kg Expert          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Juraj  Filip  SFG Trnava 7 10 10   27
Marián  Jakubík FightGym Bánovce  10 8     18
Michael  Vodovozov Fight Club Brno 8       8
Slavomír  Sabol  FFA Košice     8   8
               
    Muži -88 kg Začiatočníci          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Marek  Šintál Predátors Pieštany 10 10 6   26
Sebastián  Tabas Copa Cabana Košice 8 6     14
Patrik  Novák  Panda Nitra 4   10   14
Milan  Holola  FG Žiar nad Hronom    8     8
Tomáš  Nižňanský FD Malacky      8   8
Michal Čuja  PIT Gym Levoča 7       7
Peter  Kurák Fight Gym Orava   7     7
Patrik  Ďurík  Gladiators Team PE     7   7
Michal Mikula  Panda Nitra 6       6
Peter  Šoltés PIT Gym Levoča 4       4
Michal  Mihálik SFG Trnava 4       4
Richard  Ertl Progressive Gym Martin 4       4
Alexander Beniak Panda Nitra     4   4
Miroslav Svitek Dragon Trnava      4   4
Mário Urbaník Jungle BJJ Nitra     4   4
Lukáš Jakab Fabio Santos BA     4   4
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Muži -88 kg Pokročilí           
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Samuel  Karas FightGym Bánovce 8 10     18
Richard Husenica PITBULL Nitra  6   10   16
Erik  Lopušný  BTE Tisovec  4   10   14
Dávid  Sokolovský FAA Košice 6   8   14
Gabriel  Fuksz FFA Košice 8   6   14
Jozef  Búš Panda Nitra  10   4   14
Adam Piaček PITBULL Nitra  9   4   13
Jakub Fabián LCC Trečín  10       10
Juraj  Rajoš Cerberos Nové mesto n./V. 7       7
Adrián  Barkáč  BTE Tisovec  7       7
Peter  Samek  WPG Žilina 6       6
               
    Muži -88 kg Expert          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Marián  Jakubík  FightGym Bánovce  8 6 10   24
Peter  Švec WPG Žilina 10 7 6   23
Juraj  Filip SFG Trnava 7 8 4   19
Oto Machala  Laugaricio BJJ Trenčín   10 7   17
Patrik  Svat  Laugaricio BJJ Trenčín     8   8
Tomáš   Bolo WPG Žilina 6       6
Matej  Janega  Žilina  4       4
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    Muži -99 kg Začiatočníci          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Lukáš Řiríř Predators Pieštany 10 8 10   28
Tomáš  Kurej STC Púchov   7 8   15
Jozef  Elgyutt Panda Nitra  6   4   10
Denis  Fázik Panda Nitra  8       8
Tomáš  Samek  Laugaricio BJJ Trenčín 4 4     8
Ján  Šuniar  BTE Tisovec 7       7
Marián  Habay Jungle BJJ Nitra     7   7
Martin  Milan  Martin   6     6
Alexander  Aboši  Copacabana Košice     6   6
Filip Kapko BJJ Humenné     4   4
Adam Petrov BJJ Humenné     4   4
Igor Fúska Panda Nitra      4   4
               
    Muži -99 kg Pokročilí           
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Tomáš Žáčik  FightGym Bánovce  8 10 7   25
Simon  Michálek  FD Malacky  10       10
Samuel  Karas  FightGym Bánovce      10   10
Lukáš  Piffko  FD Malacky      8   8
               
    Muži -99 kg Expert          
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Pavol  Langer  Copacabana Košice 8   10   18
Peter  Langer  TJ Oravská Poruba  10       10
Vladimír  Ragan  BJJ Humenné      8   8
Petr  Hulák  Fight Club Brno  7       7
Dávid  Szimanský Progressive Gym Martin 6       6
               
               
               
               
               
               
               
    Muži +99 kg Začiatočníci           
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Samuel  Dutko PIT gym Levoča 10       10
Marek  Murín  Progressive Gym Martin 8       8
Roman  Hulla Martin    8     8
Marek  Budinský  MMA Modra    7     7
               
    Muži +99 kg Pokročilí           
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Ján  Eliáš  ZK Partizánske 10 10 8   28
Karol  Múčka  Gladiators Team PE    8     8
Lukáš Piffko  FD Malacky      8   8
Jakub  Sklenčák  BJJ Humenné      7   7
               
    Muži +99 kg Expert           
Meno Priezvisko  Klub I.Kolo II.Kolo  III.Kolo IV. Kolo Súčet 
Pavol  Langer  Copacabana Košice  10 10     20
Karol  Múčka  Gladiators Team PE    8     8
Tomáš  Marek  Košice   7     7