grappling.sk

Slovenská asociácia grapplingu

Najbližšie podujatia

V systéme nie je zadaná žiadna akcia.

Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Anketa

Uvítali by ste možnosť nechať sa informovať o aktivitách prostredníctvom newstelleru zasielaného na Vašu emailovú adresu?

Áno (93 hl.)
 
Nie (51 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 144

Výsledky 2.kola NO-GI Cup Bánovce n/ Bebravou 2018

Bánovce n/Bebravou 16.6.2018

 

 

Juniori do 70 kg

1.Danko Vladimír Fight Gym Žiar n/Hronom

2.Lehotský Samuel LCC Trenčín

3.Jurík Pavel BJJ Slovakia

4.Hellt Dávid Wolf Pride Žilina

5.Biháry Mark MMA Modra

 

Juniori do 80 kg

1.Daniš Alessio Gladiators Team Partizánske

2.Pikulák Tadeáš Fight Gym Bánovce

 

Ženy

1.Krchňavá Klára LCC Trenčín

2.Huráková Erika Fight Gym Orava

3.Vanková Anita Gladiators Team Partizánske

4.Kolenová Lenka Fight Gym Bánovce

 

Muži do 66 kg začiatočníci

1.Kovátsch Filip Psycho Team Košice

2.Behúl Ondrej SFG Trnava

3.Nemec Martin FENRIR Vráble

4.Žilinec Nikolas BJJ Slovakia

 

Muži do 66 kg pokročilí

1.Konc Richard SFG Trnava

2.Goran Veskov LCC Trenčín

 

Muži do 77 kg začiatočník /9/

1.Hromadka Marek Fight Gym Žiar n/Hronom

2.Domin Dávid ZK Partizánske

3.Lukačovič Tibor LCC Trenčín

4.Kvasničák Dušan Fight Gym Orava

5. Koller Martin MMA Modra

6.Jakab Samuel Fight Gym Bánovce

 

Muži do 77 kg pokročilí

1.Stročinský Peter Fight Gym Žiar n/Hronom

2.Lakusta Mikaylo LCC Trenčín

3.Benko Jakub LCC Trenčín

 

Muži do 77 kg expert

1.Filip Juraj SFG Trnava

2.Jakubík Marián Fight Gym Bánovce n/B

 

Muži do 88 kg začiatočník

1.Šintál Marek Predátor Piešťany

2.Homola Milan Fight Gym Žiar n/Hronom

3.Kurák Peter Fight Gym Orava

4.Tamás Sebastián Psycho Team Košice

 

Muži do 88 kg expert

1.Machala Oto Laugarício JJ Trenčín

2.Filip Juraj SFG Trnava

3.Švec Peter Wolf Pride Žilina

4.Jakubík Marián Fight Gym Bánovce n/B

 

Muži do 99 kg začiatočník

1.Karas Samuel Fight Gym Bánovce n/B

2.Ritíř Lukáš Predátors Piešťany

3.Kurej Tomáš STC Púchov

4.Milan Martin Martin

5.Samek Tomáš Laugarício JJ Trenčín

 

Muži nad 99 kg začiatočník

1.Žáčik Tomáš Fight Gym Bánovce n/B

2.Hulla Roman Martin

3.Budinský Marek MMA Modra

 

Muži nad 99 kg pokročilí

1.Eliáš Ján ZK Partizánske

2.Múčka Karol Gladiators Team Partizánske

 

Muži nad 99 kg expert

1.Langer Pavol Psycho Team Košice

2.Múčka Karol Gladiators Team Partizánske

3.Marek Tomáš Košice

 

Zúčastnilo sa 49 bojovníkov