grappling.sk

Slovenská asociácia grapplingu

Najbližšie podujatia

V systéme nie je zadaná žiadna akcia.

Vyhľadávanie

Vyhľadať text

Anketa

Uvítali by ste možnosť nechať sa informovať o aktivitách prostredníctvom newstelleru zasielaného na Vašu emailovú adresu?

Áno (93 hl.)
 
Nie (51 hl.)
 

Celkom hlasovalo: 144

Výsledky 1.kola NO-GI Cup Trenčín 2018

Aktuálne umiestnenie NO -GI  CUP Trenčín 7.4.2018

 

Juniori -juniorky do 60 kg (zlúčená)

1.Lehmden Adam      Gladiators Partizánske

2.Koky Peter              PIT Gym Levoča

3.Koiš Martin             LCC Trenčín

4.Krchňavá Klára       LCC Trenčín

5.Kabatiarová Bianka LCC Trenčín

 

Juniori do 70 kg

1.Danko Vladimír      FG Žiar n/Hronom

2.Lehotský Samuel     LCC Trenčín

3.Medvíď Matúš        FD Malacky

4.Pavlovič Nicolas      Copacabana Košice

5.Jurík Pavel               BJJ Slovakia Bratislava

6.Struhár Benjamín    WPG Žilina

 

Juniori do 80 kg

1.Daniš Alesio            Gladiators Team Partizánske

2.Sojka Lukáš             BTE Tisovec

3.Částa Alojz              Panda Nitra

 

Ženy nad 60 kg (zlúčená)

1.Olišová Katarína     Laugarício JJ Trenčín

2.Janiuková Natália    FD Malacky

3.Vanková Anita         Gladiators Partizánske

 

Muži do 66 kg začiatočníci

1.Horváth Tomáš        MMA Dragon Trnava

2.Žilinec Nikolas        BJJ Slovakia Bratislava

3.Kovatsch Filip         Copa Cabana Košice

4.Staník Kamil           Laugarício JJ Trenčín

5.Slíž Roman              Panda Nitra

6.Rajník Michal          STC Púchov

 

Muži do 66 kg pokročilí

1.Holub Miroslav       PIT Gym Levoča

2.Goran Veskov          LCC Trenčín

 

Muži do 66 kg expert

1.Benko Jakub            Laugarício JJ Trenčín

2.Jaroš Martin             Octagon Tešín

 

Muži do 77 kg začiatočník (25)

1.Hromádka Marek    FG Žiar n/Hronom

2.Priadka Tomáš         BJJ Pitt bull Detva

3.Novák Patrik           Panda Nitra

4.Mrenka Roman        WPG Žilina

5.Spišský Leonard      Pit Gym Levoča

6.Paulik Roman          Fight Club Brno

7.Polák Erik                Trenčín

8.Vetrák Juraj             BTE Tisovec

 

Muži do 77 kg pokročilí

1.Stročinský Peter      FG Žiar n/Hronom    

2.Blažko Emil             LCC Trenčín

3.Mihalík Martin        Fire Gym B.Bystrica

 

Muži do 77 kg expert

1.Jakubík Marián        Fight Gym Bánovce n/B

2.Vodovozov Michael Fight Club Brno       

3.Filip Juraj                 SFG Trnava   

 

Muži do 88 kg začiatočník (11)

1.Šintál Marek            Predátor Piešťany

2.Tabas Sebastián       Copa Cabana Košice

3.Čuja Michal             PIT Gym Levoča

4.Mikula Michal         Panda Nitra

5.Šoltés Peter             Pit Gym Levoča

6.Mihálik Michal        SFG Trnava

7.Ertl Richard             Progressive Gym Martin

8.Novák Patrik           Panda Nitra

 

Muži do 88 kg pokročilí

1.Fabián Jakub           LCC Trenčín

2.Karas Samuel          Fight Gym Bánovce n/B

3.Rajoš Juraj               Cerberus Nové Mesto n/V

4.Samek Peter            WPG Žilina

5.Lopušný Erik            BTE Tisovec

 

Muži do 88 kg expert

1.Švec Peter               WPG Žilina

2.Jakubík Marián        Fight Gym Bánovce n/B

3.Filip Juraj                 SFG Trnava

4.Bolo Tomáš             WPG Žilina

5.Janega Matej           Žilina

 

Muži do 99 kg začiatočník

1.Řitíř Lukáš              Predátors Piešťany

2.Fázik Denis             Panda Nitra

3.Šuniar Ján                BTE Tisovec

4.Elgyutt Jozef           Panda Nitra

5.Samek Tomáš          Laugarício JJ Trenčín

 

Muži do 99 kg pokročilí

1.Michálek Simon      FD Malacky

2.Žáčik Tomáš            Fight Gym Bánovce n/B

 

Muži do 99 kg expert

1.Langer Peter            TJ Oravská Poruba

2.Langer Pavol           Copacabana Košice

3.Hulák Petr               Fight Club Brno

4.Szimanský Dávid    Progressive Gym Martin

 

Muži nad 99 kg začiatočník

1.Dutko Samuel         Pit Gym Levoča

2.Murín Marek           Progressive Gym Martin

 

Muži nad 99 kg pokročilí

1.Eliáš Ján                  ZK  Partizánske

 

Muži nad 99 kg expert

Langer Pavol  GB Copa Cabana Košice

 

Celkovo sa zúčastnilo 94 štartujúcich